Agnieszka Warwas

2015-11-24, 08:25
Agnieszka Warwas

Funkcja: SEKRETARZ ZARZĄDU
Urodziny: 4 marzec

Agnieszka ... a Agnieszka to absolutny wyjątek w naszej grupie biegowej ... choć sama nie biega, a nordic walking uprawia bardzo rekreacyjnie jest bardzo czynnym członkiem naszego Stowarzyszenia.

Jest obecna na prawie wszystkich biegach swojego męża Pawła-również naszego kolegi z grupy. Udział w zawodach to ich wspólna pasja dająca radość, złapanie oddechu od dnia codziennego oraz okazja do wyjazdu we dwoje. Agnieszka zawsze wszystkich dopinguje, jest uważana za najgłośniejszego kibica Harpagana Sosnowiec i nie tylko :) Nieodłączną jej częścią jest aparat fotograficzny, z którym się nie rozstaje tworząc pamiątkowe galerie z biegów całej naszej grupy. Wszędzie jej pełno, jest aktywna przy organizacji imprez Harpagana, zawsze w uśmiechem na buzi, pełna optymizmu.

Harpagan to dla niej czas spotkań z ludźmi, którzy czerpią radość z biegania, a endorfiny, które się wytwarzają mają na nią doskonały wpływ ... co nie pozostaje bez znaczenia. Jej motto brzmi: „Będzie dobrze, a jak nie będzie ... to się zrobi, żeby było dobrze"

6 Harpagańska Dycha - 31 marca 2019

Organizatorzy

Partnerzy

Sponsorzy

Patronat medialny