Rafał Zawartka

2014-02-18, 18:22
Rafał Zawartka

Funkcja: CZŁONEK ZARZĄDU
Urodziny: 20 maj

Rafał to nasz biegowy kolega, o którym można by rozpisać się na długich kilka stron, lub zawrzeć wszystko w jego niektórych zdjęciach. Mówiąc jednak w kilku słowach - Rafał to zawsze dowcipny i usmiechnięty zawodnik, przyjaciel a także wspaniały tata i mąż który jak sam mówi prócz masażu potrafi nie tylko ugotować coś dobrego, bez konieczności wymiany garnków ale i skutecznie wprawić w ruch całą rodzinkę, nawet w szare deszczowe popołudnia. Jeden z wielu przyjaciół Rafała - Jacek, powiedział kiedyś... Uczyń bieganie swym celem a już nigdy nie będzie ono środkiem do celu... Tę sentencję nasz Harpagan wziął sobie mocno do serca i nie rozstaję się z nią do tej pory, z Jackiem z resztą też.
Rafał, jak niektórzy mówią - INFORMATOR - na informacji nie kończy i służy nie tylko rzetelną radą na temat lekkiej atletyki i pływania ( których jest instruktorem) ale i świetnie czuję się w indywidualnych jak i zespołowych dyscyplinach sportowych. Ma wiele ambicji, a do najważniejszych sportowych należy oczywiście utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej, pobijanie swych dotychczasowych rekordów oraz podnoszenie skuteczności w jego zamiłowaniu jakim ostatnimi czasy oddaje się, czyli kick-boxingu. Jest doświadczonym biegaczem, któremu bieganie przynosi radość, spokój i odprężenie. Znając język migowy, tworzy świat bez barier, a na jego dobre słowo oraz radę może liczyć każdy bez względu na okoliczności.

Wszyscy koledzy z HS oraz wielu innych życzy Rafałowi sukcesów na arenie sportowej, zawodowej i prywatnej, nie mogąc się doczekać kolejnych wspaniałych występów pod banderą HARPAGAN SOSNOWIEC

6 Harpagańska Dycha - 31 marca 2019

Organizatorzy

Partnerzy

Sponsorzy

Patronat medialny