Wyniki biegów i marszy Nordic Walking zawodników Harpagan Sosnowiec.

Nasi najlepsi :)

Zdobywcy Korony Maratonów Polskich

  • Patryk Najda: 2013/2014
  • Krzysztof Szymański: 2013/2014
  • Paweł Warwas: 2012/2013
  • Isabela Gajewska 2014/2015
  • Ireneusz Gajewski 2014/2015
  • Magdalena Jurek 2014/2015
  • Jarosław Podsiadło 2014/2015
  • Radosław Samocki 2015/2016
  • Mariola Cupiał: 2013/2014
  • Arkadiusz Król: 2012/2014

Beskidzka 160 Na Raty

KobietyMężczyźni

Wings for Life

KobietyMężczyźni
  1. Krzysztof Szymański: 34.586 km (2016)
  2. Paweł Warwas: 25.380 km (2015)
  3. Jarosław Podsiadło: 25.370 km (2015)
  4. Jarosław Podsiadło: 20.960 km (2016)

Koral Maraton Krynica Zdrój

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Warwas: 03:55:45 (2014)

BMW Berlin Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Dominik Kamiński: 02:55:47 (2014)
  2. Marek Lubnau: 02:59:39 (2014)
  3. Jarosław Podsiadło: 03:40:13 (2016)
  4. Paweł Warwas: 05:48:28 (2016)

Cracovia Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Anna Kawalec: 04:09:02 (2013)
  2. Isabela Gajewska: 04:15:16 (2015)
  3. Mariola Cupiał: 04:44:14 (2015)
  4. Mariola Cupiał: 05:27:25 (2013)
  1. Łukasz Czyż: 02:52:30 (2014)
  2. Paweł Widawski: 03:28:49 (2013)
  3. Paweł Warwas: 03:39:40 (2015)
  4. Krzysztof Szymański: 03:40:41 (2013)
  5. Jarosław Podsiadło: 03:43:49 (2014)
  6. Paweł Warwas: 03:48:47 (2014)
  7. Paweł paweł: 03:59:39 (2013)
  8. Łukasz Kic: 04:12:04 (2014)
  9. Damian Szastak: 04:24:43 (2014)
  10. więcej

Koszyce Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Krzysztof Szymański: 03:07:10 (2017)

Maraton Dębno

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 04:26:35 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 04:59:34 (2014)
  1. Krzysztof Szymański: 03:19:12 (2014)
  2. Damian Adamski: 03:27:04 (2014)
  3. Jarosław Podsiadło: 03:52:31 (2014)
  4. Paweł paweł: 04:40:38 (2014)

Maraton Warszawski

KobietyMężczyźni
  1. Magdalena JUREK: 04:09:14 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 05:47:07 (2013)
  1. Marek Lubnau: 02:54:26 (2015)
  2. Krzysztof Szymański: 03:25:04 (2013)
  3. Patryk Najda: 03:25:04 (2013)
  4. Łukasz Kic: 03:53:50 (2014)
  5. Jarosław Podsiadło: 03:58:37 (2015)

Maraton Wolności Chorzów

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 04:43:07 (2014)
  1. Irek Gajewski: 04:26:04 (2014)

ORLEN Warsaw Marathon

KobietyMężczyźni

Poznań Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Anna Kawalec: 03:42:17 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 05:13:31 (2014)
  3. Kasia Kulawik: 06:05:49 (2014)
  1. Krzysztof Szymański: 03:37:58 (2014)
  2. Maciej Drej: 03:38:18 (2014)
  3. Mariusz Klęk: 03:43:49 (2014)
  4. Jarosław Podsiadło: 03:58:48 (2014)

Silesia Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Marta Jumper: 03:55:37 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 05:11:32 (2015)
  1. Paweł Widawski: 03:01:43 (2014)
  2. Krzysztof Szymański: 03:11:40 (2015)
  3. Paweł Warwas: 03:50:41 (2015)
  4. Irek Gajewski: 03:56:02 (2014)
  5. Paweł Warwas: 03:57:45 (2014)
  6. Krzysztof Dąbrowiak: 04:16:50 (2015)

Vienna City Marathon

KobietyMężczyźni
  1. Krzysztof Szymański: 03:10:42 (2016)
  2. Jarosław Podsiadło: 03:45:46 (2016)

Visegrad Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Warwas: 03:51:38 (2015)

Wrocław Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 05:13:02 (2014)
  2. Isabela Gajewska: 05:32:27 (2014)
  1. Krzysztof Szymański: 03:31:15 (2014)
  2. Paweł Warwas: 03:44:20 (2013)
  3. Patryk Najda: 04:06:03 (2014)
  4. Jarosław Podsiadło: 04:06:03 (2014)
  5. Irek Gajewski: 04:14:52 (2014)

Yorkshire Marathon

KobietyMężczyźni

Łódź Maraton

KobietyMężczyźni
  1. Krzysztof Szymański: 03:13:30 (2017)

Silesian Highland Marathon

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:46:56 (2016)
  2. Jarek Kuczborski: 00:59:45 (2016)

BMW Półmaraton Praski

KobietyMężczyźni
  1. Mariusz Klęk: 01:37:51 (2014)

Bytomski Półmaraton

KobietyMężczyźni
  1. Krzysztof Szymański: 01:29:04 (2017)

Cracovia Półmaraton Królewski

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 01:23:07 (2015)
  2. Krzysztof Szymański: 01:28:50 (2015)
  3. Mariusz Klęk: 01:35:02 (2014)
  4. Jarosław Podsiadło: 01:35:31 (2015)
  5. Jarosław Podsiadło: 01:38:47 (2015)
  6. Wojciech Apostolski: 01:39:26 (2015)
  7. Łukasz Kic: 01:40:14 (2014)
  8. Paweł Warwas: 01:43:18 (2014)
  9. Damian Szastak: 01:43:57 (2014)
  10. Paweł Warwas: 01:46:41 (2015)
  11. więcej

Krakowski Półmaraton Marzanny

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 01:23:09 (2015)
  2. Marek Lubnau: 01:24:43 (2016)
  3. Marek Lubnau: 01:27:37 (2014)
  4. Jarosław Podsiadło: 01:36:20 (2015)
  5. Jarosław Podsiadło: 01:37:28 (2016)
  6. Paweł Warwas: 01:37:29 (2015)
  7. Jarosław Podsiadło: 01:42:48 (2014)
  8. więcej

Półmaraton Dąbrowski

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 00:54:00 (2016)
  2. Magdalena JUREK: 01:53:12 (2014)
  3. Marta Jumper: 01:53:56 (2014)
  4. Isabela Gajewska: 02:09:06 (2014)
  1. Marek Lubnau: 01:22:05 (2015)
  2. Marek Lubnau: 01:22:06 (2016)
  3. Paweł Widawski: 01:23:02 (2014)
  4. Marek Lubnau: 01:24:05 (2014)
  5. Krzysztof Szymański: 01:29:21 (2015)
  6. Paweł Warwas: 01:38:27 (2014)
  7. Wojciech Apostolski: 01:39:26 (2016)
  8. Jarosław Podsiadło: 01:41:08 (2014)
  9. Jarek Kuczborski: 01:50:44 (2016)
  10. Krzysztof Dąbrowiak: 01:58:15 (2016)
  11. więcej

Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego

KobietyMężczyźni
  1. Krzysztof Szymański: 01:33:53 (2016)
  2. Paweł Warwas: 01:45:23 (2016)
  3. Wojciech Apostolski: 01:51:11 (2016)

Półmaraton Gliwicki

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 01:24:05 (2016)
  2. Adam Górniak: 01:54:10 (2016)

Półmaraton Parkowy - Chorzów

KobietyMężczyźni
  1. Marta Jumper: 01:44:43 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 02:34:27 (2013)
  1. Paweł Widawski: 01:25:36 (2014)
  2. Marek Lubnau: 01:26:22 (2014)
  3. Krzysztof Szymański: 01:28:39 (2015)
  4. Krzysztof Szymański: 01:36:08 (2013)

Półmaraton Rudawa

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 02:18:16 (2015)
  2. Mariola Cupiał: 02:24:40 (2014)
  3. Mariola Cupiał: 02:40:38 (2013)
  1. Jarosław Podsiadło: 01:46:56 (2014)
  2. Paweł Warwas: 01:46:57 (2014)

Półmaraton Wielicki

KobietyMężczyźni
  1. Jarosław Podsiadło: 01:44:31 (2014)

Półmaraton WTÓRPOL Skarżysko-Kamienna

KobietyMężczyźni
  1. Paweł paweł: 02:02:08 (2013)

Półmaraton Zalewu Mietkowskiego

KobietyMężczyźni

Rudzki Półmaraton Industrialny

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Warwas: 01:46:37 (2015)

Rybnicki Półmaraton Księżycowy

KobietyMężczyźni
  1. Łukasz Czyż: 01:18:21 (2014)
  2. Dominik Kamiński: 01:18:46 (2014)
  3. Krzysztof Szymański: 01:29:03 (2015)
  4. Krzysztof Szymański: 01:41:15 (2016)
  5. Paweł Warwas: 01:41:17 (2013)
  6. Paweł Warwas: 01:41:46 (2014)
  7. Jarosław Podsiadło: 01:41:48 (2014)
  8. Przemysław Hrynkiewicz: 02:04:42 (2014)
  9. więcej

Silesia Półmaraton

KobietyMężczyźni
  1. Jarek Kuczborski: 01:52:07 (2014)
  2. Jarek Kuczborski: 02:23:20 (2014)

Tyski Półmaraton

KobietyMężczyźni
  1. Przemysław Hrynkiewicz: 02:02:35 (2014)

Bieg Zdobywców Orlich Gniazd

KobietyMężczyźni

BIEG JURAJSKICH ŚCIEŻEK W ŻARKACH

KobietyMężczyźni
  1. Jarek Kuczborski: 01:20:23 (2016)

15tka z Sosnowca do Katowic

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:59:16 (2016)
  2. Krzysztof Szymański: 01:03:27 (2017)
  3. Krzysztof Szymański: 01:04:52 (2016)
  4. Paweł Warwas: 01:12:47 (2016)
  5. Jarek Kuczborski: 01:20:19 (2016)

Bieg po plaży Jarosławiec

KobietyMężczyźni
  1. Jarosław Podsiadło: 01:17:56 (2014)
  2. Paweł Warwas: 01:21:36 (2014)

Cross Czwórki

KobietyMężczyźni

Festiwal Spełnionych Marzeń

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 01:30:20 (2015)
  2. Mariola Cupiał: 01:36:15 (2015)
  3. Mariola Cupiał: 01:40:55 (2014)
  1. Marek Lubnau: 01:03:19 (2014)
  2. Marek Lubnau: 01:04:45 (2015)
  3. Krzysztof Szymański: 01:07:56 (2015)
  4. Krzysztof Szymański: 01:11:09 (2014)
  5. Jarosław Podsiadło: 01:13:51 (2014)
  6. Irek Gajewski: 01:14:43 (2014)
  7. Jarosław Podsiadło: 01:15:48 (2015)
  8. Jarosław Podsiadło: 01:15:58 (2016)
  9. Paweł Warwas: 01:19:09 (2014)
  10. Paweł Warwas: 01:20:11 (2016)
  11. Paweł paweł: 01:20:34 (2013)
  12. Paweł paweł: 01:25:47 (2014)
  13. Dariusz C: 01:30:37 (2014)
  14. więcej

Międzynarodowy Bieg Uliczny - Jaworzno

KobietyMężczyźni
  1. Marta Jumper: 01:13:35 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 01:29:27 (2014)
  3. Isabela Gajewska: 01:43:47 (2014)
  4. Mariola Cupiał: 01:52:57 (2013)
  1. Paweł Widawski: 00:58:51 (2014)
  2. Marek Lubnau: 00:58:53 (2014)
  3. Krzysztof Szymański: 01:04:10 (2015)
  4. Jarosław Podsiadło: 01:09:59 (2014)
  5. Jarosław Podsiadło: 01:10:10 (2016)
  6. Krzysztof Szymański: 01:10:45 (2013)
  7. Damian Szastak: 01:12:08 (2014)
  8. Paweł Warwas: 01:18:30 (2013)
  9. Jarek Kuczborski: 01:19:37 (2016)
  10. Damian Szastak: 01:24:36 (2013)
  11. Paweł paweł: 01:30:02 (2013)
  12. Przemysław Hrynkiewicz: 01:30:34 (2014)
  13. Dariusz C: 01:30:43 (2014)
  14. więcej

Strzelecki Bieg Uliczny im. E.Ferta

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 01:24:18 (2014)
  1. Marek Lubnau: 00:58:53 (2014)
  2. Łukasz Kic: 01:07:25 (2014)
  3. Jarosław Podsiadło: 01:07:31 (2014)
  4. Damian Szastak: 01:07:48 (2014)
  5. Paweł Warwas: 01:09:47 (2014)
  6. Damian Szastak: 01:09:53 (2014)
  7. Maciej Drej: 01:11:54 (2014)
  8. Paweł paweł: 01:25:29 (2014)
  9. więcej

Wilcze Gronie

KobietyMężczyźni
  1. Wojciech Apostolski: 02:06:26 (2016)

Jedenastka na 11 Listopada

KobietyMężczyźni
  1. Damian Szastak: 00:52:54 (2014)
  2. Przemysław Hrynkiewicz: 00:56:23 (2014)

5-10-15

KobietyMężczyźni

Bieg Fiata

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 00:56:36 (2015)
  2. Mariola Cupiał: 00:56:59 (2014)
  1. Marek Lubnau: 00:37:48 (2015)
  2. Krzysztof Szymański: 00:43:14 (2013)
  3. Jarosław Podsiadło: 00:45:32 (2016)

Bieg o Złote Gacie Brzeszcze

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 01:01:20 (2014)
  1. Paweł Widawski: 00:37:27 (2014)
  2. Krzysztof Szymański: 00:43:25 (2013)
  3. Jarosław Podsiadło: 00:44:52 (2014)

Bieg Powstań Śląskich

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:38:46 (2014)

Bieg Uliczny Bukowno

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:37:41 (2014)
  2. Damian Szastak: 00:45:50 (2014)
  3. Jarosław Podsiadło: 00:45:59 (2014)
  4. Mariusz Klęk: 00:46:25 (2014)
  5. Przemysław Hrynkiewicz: 00:48:26 (2013)
  6. Paweł paweł: 00:52:09 (2013)

Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 01:00:37 (2014)
  1. Marek Lubnau: 00:37:32 (2015)
  2. Krzysztof Szymański: 00:40:05 (2015)
  3. Jarosław Podsiadło: 00:45:00 (2014)
  4. Paweł Warwas: 00:46:17 (2014)
  5. Damian Szastak: 00:47:41 (2014)
  6. Przemysław Hrynkiewicz: 00:50:31 (2014)
  7. Mariusz Klęk: 00:50:59 (2014)
  8. Jarek Kuczborski: 00:56:55 (2014)
  9. Dariusz C: 01:00:10 (2014)
  10. Krzysztof Szymański: 01:02:37 (2013)
  11. Paweł paweł: 01:03:48 (2014)
  12. więcej

Bieg V-ciu Stawów im. Zdzisława Burdy

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Widawski: 00:37:06 (2014)

Bieg Wiosenny

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 00:58:33 (2014)
  1. Damian Szastak: 00:46:52 (2014)
  2. Paweł Warwas: 00:47:27 (2016)

Cieszyński FORTUNA Bieg

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:37:36 (2016)
  2. Jarosław Podsiadło: 00:43:28 (2016)

Dobrodzieńska Dycha

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 01:01:25 (2014)
  2. Isabela Gajewska: 01:05:56 (2013)
  1. Paweł Widawski: 00:38:31 (2013)
  2. Krzysztof Szymański: 00:40:30 (2017)
  3. Krzysztof Szymański: 00:42:52 (2013)
  4. Jarosław Podsiadło: 00:45:47 (2014)
  5. Paweł paweł: 00:50:49 (2013)

Dycha Spadających Liści

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:37:41 (2014)
  2. Paweł Widawski: 00:38:03 (2014)
  3. Marek Lubnau: 00:38:25 (2016)
  4. Marek Lubnau: 00:39:01 (2014)
  5. Krzysztof Szymański: 00:41:39 (2014)
  6. Jarosław Podsiadło: 00:45:19 (2014)
  7. Łukasz Kic: 00:45:24 (2014)
  8. Maciej Drej: 00:46:47 (2014)
  9. Jarek Kuczborski: 00:47:30 (2016)
  10. Przemysław Hrynkiewicz: 00:51:01 (2013)
  11. Jarek Kuczborski: 01:01:29 (2014)
  12. więcej

Harpagańska Dycha

KobietyMężczyźni
  1. Marta Jumper: 00:48:12 (2015)
  2. Mariola Cupiał: 00:57:23 (2015)
  3. Isabela Gajewska: 00:58:44 (2014)
  1. Paweł Widawski: 00:37:13 (2014)
  2. Marek Lubnau: 00:37:39 (2016)
  3. Marek Lubnau: 00:37:54 (2014)
  4. Marek Lubnau: 00:38:33 (2015)
  5. Krzysztof Szymański: 00:41:22 (2015)
  6. Krzysztof Szymański: 00:42:11 (2017)
  7. Krzysztof Szymański: 00:43:02 (2014)
  8. Jarosław Podsiadło: 00:43:18 (2016)
  9. Krzysztof Szymański: 00:43:53 (2016)
  10. Jarosław Podsiadło: 00:44:06 (2014)
  11. Jarosław Podsiadło: 00:44:24 (2015)
  12. Maciej Drej: 00:45:16 (2014)
  13. Paweł Warwas: 00:45:27 (2014)
  14. Paweł Warwas: 00:45:56 (2015)
  15. Irek Gajewski: 00:46:32 (2014)
  16. Krzysztof Dąbrowiak: 00:48:01 (2016)
  17. Jarek Kuczborski: 00:50:07 (2016)
  18. Mariusz Klęk: 00:50:38 (2014)
  19. Krzysztof Dąbrowiak: 00:51:45 (2014)
  20. Przemysław Hrynkiewicz: 00:52:30 (2014)
  21. Jarek Kuczborski: 00:54:40 (2014)
  22. Dariusz C: 00:57:18 (2014)
  23. Dariusz C: 00:58:33 (2015)
  24. więcej

Ibuprom run 10 km

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Warwas: 00:57:33 (2017)

Krakowski Bieg Sylwestrowy - Radosna Dziesiątka

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 00:56:05 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 01:05:24 (2013)
  1. Paweł Warwas: 00:48:09 (2013)

Międzynarodowy Bieg Uliczny - Knurów

KobietyMężczyźni
  1. Krzysztof Szymański: 00:40:08 (2015)

Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy

KobietyMężczyźni
  1. Jarek Kuczborski: 00:59:44 (2014)

Piknik Biegowy im.Jana Dery

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Widawski: 00:37:23 (2013)

Pszczyński Bieg Uliczny

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 01:08:13 (2013)
  1. Marek Lubnau: 00:38:44 (2016)
  2. Jarosław Podsiadło: 00:43:07 (2014)
  3. Krzysztof Szymański: 00:43:33 (2013)
  4. Łukasz Kic: 00:47:42 (2014)

Silesian Highland Marathon

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:46:56 (2016)
  2. Jarek Kuczborski: 00:59:45 (2016)

Tolerancja na Sportowo Oświęcim

KobietyMężczyźni
  1. Marta Jumper: 00:45:51 (2014)
  2. Mariola Cupiał: 00:55:48 (2014)
  1. Dariusz C: 00:55:49 (2014)

Żorski Bieg Uliczny

KobietyMężczyźni
  1. Wojciech Apostolski: 00:44:37 (2015)

Życiowa Dziesiątka Krynica

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Warwas: 00:47:30 (2014)

Bieg na Pilsko

KobietyMężczyźni
  1. Mariola Cupiał: 01:31:40 (2014)
  1. Paweł Warwas: 01:19:14 (2014)
  2. Dariusz C: 01:41:16 (2014)

BIEG HUTNIKA

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:23:01 (2016)

Nocny Bieg Świetlików

KobietyMężczyźni
  1. Paweł Widawski: 00:21:30 (2014)
  2. Marek Lubnau: 00:22:27 (2014)
  3. Irek Gajewski: 00:25:54 (2014)
  4. Mariusz Klęk: 00:26:24 (2014)
  5. Jarek Kuczborski: 00:28:46 (2016)
  6. Adam Górniak: 00:29:28 (2016)
  7. Jarek Kuczborski: 00:35:05 (2014)
  8. więcej

Sosnowiecki Bieg Policz się z cukrzycą

KobietyMężczyźni

Bieg Pod Pochodniami

KobietyMężczyźni
  1. Jarek Kuczborski: 00:24:33 (2016)

KobietyMężczyźni

Bieg charytatywny na rzecz Hospicjum

KobietyMężczyźni
  1. Adam Górniak: 00:25:39 (2016)

Bieg Przodownika

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:19:22 (2014)
  2. Jarek Kuczborski: 00:24:08 (2016)
  3. Adam Górniak: 00:24:20 (2016)
  4. Jarek Kuczborski: 00:27:35 (2014)

Cykl biegów City Trail / zBiegiem Natury

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 00:26:32 (2014)
  2. Isabela Gajewska: 00:26:38 (2014)
  3. Isabela Gajewska: 00:28:16 (2015)
  4. Mariola Cupiał: 00:32:42 (2013)
  1. Marek Lubnau: 00:18:37 (2014)
  2. Marek Lubnau: 00:18:58 (2014)
  3. Marek Lubnau: 00:19:12 (2014)
  4. Marek Lubnau: 00:19:16 (2015)
  5. Marek Lubnau: 00:19:41 (2014)
  6. Krzysztof Szymański: 00:20:14 (2014)
  7. Łukasz Kic: 00:21:35 (2014)
  8. Jarek Kuczborski: 00:23:24 (2016)
  9. Paweł Warwas: 00:23:38 (2014)
  10. Jarek Kuczborski: 00:23:43 (2016)
  11. Jarek Kuczborski: 00:23:50 (2016)
  12. Irek Gajewski: 00:26:31 (2013)
  13. Paweł paweł: 00:26:38 (2014)
  14. Jarek Kuczborski: 00:28:40 (2014)
  15. Dariusz C: 00:29:10 (2013)
  16. Jarek Kuczborski: 00:29:14 (2014)
  17. Jarek Kuczborski: 00:31:12 (2015)
  18. Jarek Kuczborski: 00:32:18 (2015)
  19. więcej

Leśne Run

KobietyMężczyźni
  1. Isabela Gajewska: 00:27:20 (2014)

Szóstka Pogorii

KobietyMężczyźni
  1. Marek Lubnau: 00:18:30 (2016)
  2. Jarek Kuczborski: 00:23:22 (2016)

Bieg Smyka

KobietyMężczyźni

Sosnowiecki Bieg Policz się z cukrzycą

KobietyMężczyźni
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-05 09:10:09 (marklan)
Ranking zawiera najlepsze wyniki zawodników Harpagan Sosnowiec uzyskane w poszczególnych biegach i marszach Nordic Walking począwszy od 1 stycznia 2013 roku.
Regulamin rankingu:
  1. na liście są umieszczani zawodnicy biegający w drużynie Harpagan Sosnowiec,
  2. zawodnik usuwany jest z listy gdy nie wyraża zgody na umieszczenie w rankingu, w tym przypadku jego miejsce na liście zajmuję osoba z następnym najlepszym czasem, 
  3. ranking tworzony jest na podstawie wyników dostępnych w internecie lub przedstawionych przez zawodnika,  gdzie oprócz jego imienia i nazwiska widnieje drużyna/ Team Harpagan Sosnowiec,
  4. w rankingu są jedynie dwie kategorie tj. kobiet i meżczyzn,
  5. w rankingu podawane są czasy netto,
  6. przy każdym zgłoszonym biegu lub marszu Nordic Walking będą wyróżniane trzy najlepsze wyniki z trzech ostatnich lat począwszy od 2013 roku.

 

Zmiana w regulaminie: Do punktu 3 dodaje się zapis " lub jest członkiem Stowarzyszenia Harpagan Sosnowiec". Zmiana obowiązuje od dnia 12.11.2014 r.

 

4 Harpagańska Dycha - 26 marca 2017

Organizatorzy

Sponsor główny

Partnerzy

Sponsorzy

Patronat medialny