Nordic Walking – wcale nie taki trudny;)

redakcja, 2016-05-04, 14:53
Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec oraz jego przedstawiciele czynnie uczestniczą w życiu mieszkańców naszego miasta. Na zaproszenie p. Pauliny Wojciechowskiej, zajmującej się prowadzeniem Programu Aktywności Lokalnej w dzielnicy "Pogoń" w dniu 7 kwietnia br. odbyło się spotkanie dla osób zainteresowanych dyscypliną nordic walking, na które została zaproszona Pani Beata Ślęczka - Instruktor Nordic Walking, a zarazem członek naszego Stowarzyszenia.
Nordic Walking – wcale nie taki trudny;)

Pani Beata na spotkaniu opowiedziała o korzyściach płynących z Nordic Walking oraz zachęcała do czynnego uprawiania tej dyscypliny. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i wszyscy, po omówieniu teorii, umówili się na zajęcia praktyczne ;)

Pogoda przepiękna i zachęcająca do wyjścia na dwór :)  W dniu 29 kwietnia skorzystali z tej okazji mieszkańcy Sosnowca i nie tylko ;) chętni do "pochodzenia z kijkami". Kontynuując spotkania teoretyczne przyszedł czas na kolejne zajęcia praktyczne na terenie parku przy ulicy Żeromskiego. Humory dopisywały, jak się okazało w praktyce cytując jedną z obecnych "nordic walking wcale nie jest taki trudny do opanowania" ;) Zajęcia poprowadziła Pani Beata Ślęczka - Instruktor Nordic Walking, a zarazem członek naszego Stowarzyszenia. Zainteresowanych zapraszamy na NASTĘPNE spotkanie praktyczne - 5 MAJA (czwartek) br. godz. 12.30 - na parkingu przed basenem na ul. Żeromskiego :) DO ZOBACZENIA !!!

Powiązane informacje

Kalendarz/Lista imprez biegowych na naszej stronie
Kalendarz/Lista imprez biegowych na naszej stronie. Na naszej stronie Harpagan Sosnowiec jest kalendarz imprez biegowych w których Harpagani... [więcej]

7 Harpagańska Dycha - 22 marca 2020

Organizatorzy

Sponsorzy

Patronat medialny